Om oss


Kystplan AS bistår bygg og anleggsbransjen samt grunneiere med de fleste typer søknader/papirer som skal til kommunene i forbindelse med eiendomsutvikling. Firmaet er i stadig utvikling og i løpet av 2020 ble vi en del av Åkerblå Group AS for å kunne tilby et bredere aspekt av tjenester også innenfor oppdrettsbransjen.

Firmaet selger konsulenttjenester innenfor planarbeid, byggesak, GPS , prosjektering og prosjektledelse.

Vi er i dag 9 ansatte , fordelt på Hitra, Frøya, Ørland, Rissa og  Steinkjer.

Les mer om oppkjøpet av Åkerblå her

Alle ansatte:

  • Turid Glørstad

    Prosjektleder - Byggesak906 76 355turid@kystplan.no

  • Tore Svartøien

    Grafisk designer/animatør91867181tore@kystplan.no

  • Siv Anita Andreassen

    Prosjektmedarbeider480 33 566siv@kystplan.no

  • Siri Vannebo

    Prosjektleder/arealplanlegger90648645siri@kystplan.no

  • May I Andreassen

    Leder Areal og Plan934 67 358may@kystplan.no

  • Jon Birger Johnsen

    Prosjektleder/Arealplanlegger995 34 661jon@kystplan.no

  • Hedda Fredagsvik Bremnes

    Arealutvikler Akvakultur930 08 703hedda.bremnes@kystplan.no

  • Grethe Rostad

    Avdelingsleder418 04 101grethe@kystplan.no

  • Geir Håvard Espnes

    Daglig leder951 81 525geir@akerbla.no

  • Elise Kjørsvik

    Prosjektmedarbeider - arealplan404 58 647elise@kystplan.no