Om oss


Kystplan AS bistår bygg og anleggsbransjen samt grunneiere med de fleste typer søknader/papirer som skal til kommunene i forbindelse med eiendomsutvikling. Firmaet er i stadig utvikling og i løpet av 2020 ble vi en del av Åkerblå Group AS for å kunne tilby et bredere aspekt av tjenester også innenfor oppdrettsbransjen.

Firmaet selger konsulenttjenester innenfor planarbeid, byggesak, GPS , prosjektering og prosjektledelse.

Vi er i dag 9 ansatte , fordelt på Hitra, Frøya, Ørland, Rissa og  Steinkjer.

Les mer om oppkjøpet av Åkerblå her

Alle ansatte:

  • Turid Glørstad

    Seniorkonsulent Byggesak906 76 355turid@kystplan.no

  • Siv Anita Andreassen

    Konsulent480 33 566siv@kystplan.no

  • Silje M. Sætre

    Fagleder Byggesak971 28 251silje@kystplan.no

  • Monica Jensø

    Fagleder Arealplan453 37 883monica.jenso@kystplan.no

  • Jon Birger Johnsen

    Seniorkonsulent Arealplan995 34 661jon@kystplan.no

  • Hedda Fredagsvik Bremnes

    Konsulent Akvakultur930 08 703hedda.bremnes@kystplan.no

  • Grethe Rostad

    Seniorkonsulent Byggesak418 04 101grethe@kystplan.no

  • Elise Kjørsvik

    Konsulent Byggesak404 58 647elise@kystplan.no

  • Arnstein Hjelset-Engan

    Daglig Leder913 59 420arnstein@kystplan.no